Aplikácia na iPhone & iPad- StudyStats

kokolus iphone app

Ľudia, ktorí majú radi veci pod kontrolou sledujú výsledky svojho napredovania vo forme, ktorá im umožní vidieť zmenu k lepšiemu či horšiemu čo najrýchlejšie. Výborným nástrojom na to je jednoduchý a prehľadný graf.

Ak ste sa zapísali na nejaký kurz – či už je to jazyková škola, kurz kreslenia, fotografovania alebo kurz o tom ako sa pilotuje lietadlo či ako funguje myseľ – jestvuje nejaký spôsob, ako môžete svoje denné (či týždenné) výsledky vyjadriť v nejakom čísle. Ak chcete mať výsledky svojho postupu stále po ruke (na iPhone, či iPad-e), určite Vás zaujme nasledovná aplikácia.

Ostatne, aj keď sa táto aplikácia volá StudyStats (Študijné Štatistiky), dá sa použiť na akýkoľvek merateľný výsledok tvorivej činnosti. Pozrite si viac info o tejto aplikácii tu: VIAC INFO. Alebo si ju pozrite rovno v Apple Store: StudyStats v Apple Store.

PS: My si samozrejme tiež meráme výsledky NAŠEJ tvorivej činnosti a pripravujeme pre Vás updaty tejto aplikácie, ktoré Vám postupne prinesú ďalšie a ďalšie funkcie a ďalšie a ďalšie jazykové mutácie. Bude sa nám to samozrejme robiť  oveľa ľahšie, keď uvidíme VEĽKÝ záujem. :-). Kľudne si teda aplikáciu stiahnite, a necíťte prosím žiadne zábrany šíriť o nej info ďalej :-).